^ Back to Top
malina

FINANCOVANIE

Záujemca o kúpu bytu v komplexe MELROSE RUSOVCE má možnosť využiť naše komplexné služby a od prvého momentu užívať výhody bezplatných profesionálnych služieb našich kolegov, ktorí sa postarajú a pomôžu pri vybavovaní a zabezpečovaní financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru. Optimalizujú a navrhnú tú najvhodnejšiu formu a banku pre každého klienta individuálne. Výhodou nastavenia financovania je, že kupujúcemu postačuje len 10% k podpisu BKZ. Všetky ďalšie kroky financovania sú predmetom osobných jednaní s klientom.

Euro Broker

Naša ponuka služieb je mimoriadne flexibilná a je ju možné „ušiť na mieru“ požiadavkám klienta.
Veľmi pozorne a citlivo  sa prispôsobujeme dynamike  trhu, ktorý je v dnešných časoch natoľko sofistikovaný, že zachytiť jeho vývoj a podstatu si vyžaduje množstvo času, nasadenia a odbornosti.
V tom všetkom sú naši klienti nami dôverne zastúpení a ich spokojnosť je našou prioritou a zároveň potešením. 

Hypocentrum

Najlepšiu hypotéku možno získať len porovnaním ponuky všetkých hypotekárnych bánk a zohľadnením vašich prianí a možností. Hypocentrum je pripravené vypočuť si vaše zámery, kvalifikovane vám poradiť a prevziať celý proces vybavovania hypotéky za vás.

Broker

Našou prioritou vo vzťahu s klientom je detailná identifikácia jeho potrieb vo finančnej oblasti, analýza jeho finančnej situácie a vypracovanie dlhodobého finančného plánu, ako aj pomoc pri jeho napĺňaní. Zavedením systému vzťahového manažmentu a dlhodobej starostlivosti o klienta chceme dosiahnuť jeho spokojnosť a prosperitu.“

R. Jurkovič
general director

Melrose Rusovce. Všetky práva vyhradené. Web vytvorila reklamná agentúra | metrik.sk