^ Back to Top
Hrozno

BENEFITY

Zanechajte uponáhľaný svet veľkomesta a stres z práce v Bratislave a BÝVAJTE S CHUŤOU v lone prírody v RUSOVCIACH! Prejdite len 10 km z rušného centra Bratislavy a bývajte v oáze pohody, kde je ľahké skĺbiť život v prírode a blízkosť centra hlavného mesta.
Vychutnáte čaro domova v krásnom prostredí len 15 min od centra mesta s výbornou dostupnosťou autom aj MHD. Občianska vybavenosť obce je na vysokej úrovni. Nechýba tu materská škôlka, základná škola, obchodné centrum, množstvo reštaurácií, športoviská, detské ihriská a pod. Ponúkame Vám BÝVANIE, KTORÉ SI VYCHUTNÁTE v komplexe MELROSE RUSOVCE.

pieskovisko

DETSKÉ IHRISKÁ

Celý areál MELROSE RUSOVCE bude ponúkať zvýšenú kvalitu života, pokoj a luxus pohodlného a bezpečného bývania. Vaše deti sa môžu hrať na detskom ihrisku prístupnom len pre vlastníkov bytov v komplexe.

 

bazen

BAZÉN A ODDYCH

Táto pohoda bude znásobená možnosťou využívania vonkajšieho bazéna priamo v areáli komplexu MELROSE RUSOVCE. Bazén bude v správe Správcu objektu a taktiež je určený len pre vlastníkov bytov a ich rodinných príslušníkov či známych. Na víkendové rodinné či večerné posedenia s priateľmi budete môcť využiť blízku kaviareň s veľkou letnou terasou a privátnou oddychovou zónou.

Posilnovna

ŠPORT

Nádherné prostredie prírody je umocnené rýchlou a priamou možnosťou prístupu na známu Dunajskú hrádzu, ktorá je obľúbeným miestom pre korčuliarov a cyklistov.
Na svoje si prídu aj plavci a zimní korčuliari, či fanúšikovia vodných športov. Všetci nájdu svoju pohodu na prírodných jazerách v Rusovciach alebo v Čunove. Milovníci tenisu, squashu, futbalu, bowlingu budú milo prekvapení kvalitou všetkých blízkych športovísk.

 

Melrose Rusovce. Všetky práva vyhradené. Web vytvorila reklamná agentúra | metrik.sk